Společnost Modus, největší český výrobce svítidel, hledá pro výrobní závod v České Lípě zaměstnance na pozici:

ELEKTROTECHNIK

POPIS POZICE:
- navrhování DPS s LED technologií pro povrchovou montáž
- vývoj napaječů a řídících prvků pro LED svítidla
- výroba prototypů DPS
- práce v programu Eagle/Altium
- vytváření schémat zapojení
- optimalizace a udržování výrobků

POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ – elektrotechnického směru slaboproud
- znalost práce na PC – MS Office, Internet, znalost softwaru pro vytváření DPS
- AJ výhodou
- zájem o technologie LED a tištěné spoje
- řidičský průkaz skupiny B
- minimálně 2 letou praxi v oboru slaboproud, znalost SMT

NABÍZÍME:
- zajímavou práci se špičkovými technologiemi, vlastní laboratoře
- samostatná kreativní práce s možností seberealizace
- možnost odborného růstu a zdokonalování v oboru
- 13. a 14. plat
- příspěvek na životní pojištění, případně penzijní připojištění
- závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele ve výrobním závodě v České Lípě

Nahrajte soubor ve formátech pdf, doc, docx. Maximální velikost souboru je 5MB.