Společnost MODUS, tradiční český výrobce svítidel, pro vás připravila novou letní akci: Slevu na pořízení veřejného LED osvětlení pro obce. V termínu od 1.4.2017 do 31.10.2017 je možno uplatnit slevu při nákupu LED svítidel veřejného osvětlení z řady s typovým označením STL, LVLEDOS nebo UL.

Nabídka prodloužena do konce roku 2017!

Slevu 500Kč na svítidlo je možno uplatnit při nákupu až 10ks svítidel v rámci jedné obce.

Slevové kupóny budou distribuovány přímo obcím, v případě zájmu je možno o kupón zažádat u vašeho oblíbeného velkoobchodu, či kontaktovat přímo nás na mail trade@modus.cz.

Pro uplatnění slevy je potřeba přímo u objednávky u velkoobchodu předložit slevový kupón s vyplněným názvem obce. Jeho kopie bude velkoobchodem elektronicky (sken či fotografie) zaslána s objednávkou a dojde k započítání slevy 500Kč bez DPH.

Každý z 10 kupónů má unikátní kód, který bude po použití zaevidován jako uplatněný, nelze tedy pro slevu používat opakovaně.

Náhled slevových kupónů:

V případě jakýchkoliv nejasností či doplňujících dotazů se prosím neváhejte obrátit na mail obchodního oddělení Jinočany – trade@modus.cz, případně obchodního oddělení Třebíč – prodejtr@modus.cz, nebo volejte na telefonní číslo +420 242 410 237.

 

Kvalitní světlo pro vaši obec vám přeje

Váš MODUS

 

Download

MODUS 500.pdf577.89 KB[download]