VYBERTE SI

Inteligentní řízení osvětlení dnes nabízí celou řadu možností. Je jenom na vás, jestli se rozhodnete pro řešení CASAMBI, které vám umožňuje jednoduché okamžité ovládání svítidel, nebo jestli dáte přednost řešení PHILIPS EasyAir, kdy se světlo samo přizpůsobí na základě vašeho nastavení. Řešení Casambi i Philips nabízí ovládání pomocí chytrého telefonu, případně pomocí tlačítka.

 

CASAMBI

Svítidla přidáte do aplikace Casambi pomocí bluetooth. Od této chvíle už můžete jednoduchými gesty svítidlo na dálku ovládat. Jednotlivá svítidla také můžete přidávat do skupin a ovládat tak celou takto vytvořenou skupinu svítidel. Vytvořit si také můžete vlastní profily osvětlení a jednoduše si pak už jen vybrat profil odpovídající vaší náladě. Měnit můžete nejen intenzitu, ale také teplotu osvětlení - tunable white.

Více o systému Casambi

 

PHILIPS EasyAir

Svítidla spárujete s aplikací Philips Field apps pomocí NFC dotykem telefonu. Nyní můžete nakonfigurovat klíčové parametry. Svítidlo je vybavenou čidlem, které snímá aktivity ve svém okolí (pohyb, změna intenzity denního světla). Reakce svítidla na vnější podněty je závislá na iniciálním nastavení. Podívejte se, jak je například možné nastavit chování svítidla na základě (ne)přítomnosti osob:

 

Svítidla lze seskupit pomocí IR. Nastavení skupiny svítidel je výhodné třeba ve velkých kancelářích, kdy zůstanou tlumeně svítit svítidla nad opuštěnými stoly a poskytují tak příjemnější pocit zůstávajícím pracovníkům.

Ke stažení

MODUS MOWI_CZ.pdf662.65 KB[stáhnout]