Nové stránky jsme pro vás připravili hlavně proto, že náš sortiment se s nástupem LED technologie rozšířil o mnoho nových rodin svítidel, a každá s těchto rodin jímá několik desítek až stovek konkrétních produktů, a to ve všech představitelných i nepředstavitelných variantách.
Protože starý web byl doplňován manuálně, s rostoucím sortimentem přestala tato forma aktualizace webových stránek být praktická a museli jsme přistoupit k novému webu, který produkty a jejich detaily čerpá z našeho informačního systému.
Společnost MODUS se zabývá vývojem a výrobou svítidel, následný prodej pak probíhá přes obchodní partnery. Proto naše stránky nejsou e-shop, ale více elektronický katalog, kde kromě informací o svítidlech zjistíte parametry konkrétních produktů, prohlédnete si klasický katalog, ale také stáhnete katalogové listy, prohlášení o shodě, a pro projektanty také velmi důležitá LDT data – zdroj informací o svítidle pro výpočetní program (WILS, DIALUX apod.)
Do budoucna také plánujeme další růst webových stránek, pracovat s nimi jako se živým organizmem a zlepšovat je až co k možná nejlepšímu výsledku.
Přejeme vám příjemné procházení našich stránek. V případě že byste měli jakýkoliv dotaz či připomínku, piště prosím na marketing@modus.cz, nebo volejte na Technickou podporu.
Podívejme se tedy na základní stavební kameny našeho webu.


Katalog produktů

Nejzásadnější změnou a jedním z hlavních důvodů pro vytvoření nových stránek pro nás je Katalog produktů kde nyní lze přehledně vyhledat a zobrazit jednotlivé rodiny produktů, včetně všech nabízených variant svítidel.
Do katalogu produktů se dostanete přes odkaz v záhlaví stránky:

 


Případně zkratkou do LED nebo Klasických svítidel přímo z hlavní stránky:


Filtry

V rámci samotného katalogu jsou k dispozici náhledy jednotlivých rodin svítidel. Zobrazené rodiny lze filtrovat pomocí parametrů v levém sloupci.
Po aplikaci filtrů dojde k omezení zobrazení pouze na ty rodiny, které obsahují jen svítidla zadaných parametrů:

 

 


Po vybrání požadované rodiny budete přesměrováni na konkrétní stránky rodiny svítidel. Pokud byly v předchozím kroku nastaveny filtry, zůstanou tyto hodnoty přednastavené i ve výpisu variant svítidla:


Rodiny svítidel

Samotná stránka rodiny svítidel obsahuje několik důležitých částí.

  • fotografie všech variant svítidel + doplňující snímky různých detailů svítidel
  • křivky svítivosti pro různé varianty
  • popis a základní dostupné parametry
  • sekci ke stažení s LDT soubory, certifikáty, katalogovými listy, certifikáty a případně i dalšími soubory
  • seznam variant produktů s možností filtrování požadované varianty

Stránka produktu

Po vybrání konkrétního produktu v seznamu variant produktu je zobrazena stránka s informacemi pro specifický produkt včetně základní ceny.
Je možné vygenerovat jednoduchý typový list do PDF s technickými údaji a svítidle. Ten je pak vhodný například jako doplnění k projektům.


Funkce hledání

Ze kterékoliv stránky je možno využít funkci hledání v pravém horním rohu obrazovky:

Pokud zadáte obecný název, například „LLL“, v horní části stránky vyhledavač nabídne odkaz na stránku rodiny svítidel, kde najdete obecné informace o řadě svítidla. Ve spodní části pak naleznete všechny konkrétní produkty, které obsahují hledané slovo.
Pokud budete s názvem konkrétnější a zadáte například celý kód svítidla „LLL4000RM2KV4ND“, vyhledávač vypíše jen konkrétní produkty, které obsahují vyhledávaný obsah.
Pokud tedy znáte objednací kódy svítidel, není nic jednoduššího, než je vyhledat a kupříkladu stáhnout jejich datový list který přiložíte k vašemu projektu či architektonické studii.