Naše svítidla nejsou nejen skvěle zpracovaná a efektivní - mohou být i zajímavým dekoračním prvkem. Tato realizace je v norském sídle velké logistické společnosti.

Investor chtěl své obchodní partnery kteří k němu přijdou na jednání něčím překvapit, a tak se nespokojil použitím klasických vestavných svítidel ve vstupní chodbě - využil nabídky našich dekoračních LED svítidel MODUS Q DECO SKY. A to dokonce motivem který stojí za povšimnutí  - nebe se skládá z 50 jednotlivých LED panelů o rozměru M600.

Chcete-li netradiční svítidlo pro osvětlování vstupních hal, recepcí nebo třeba jednací místnosti - je tu pro vás MODUS Q DECO SKY.

Svítidla jsou standartně dodávána s hliníkovým eloxovaným hliníkovým rámečkem, na přání je možno rámeček nalakovat na bílo.

Pokud chcete tato svítidla ve špičkovém provedení je možno svítidla vyrobit se změnou teploty chromatičnosti (svítidlo je vybaveno s kombinací čipů 2700K a 6500K) a pak lze manuálně nebo automaticky měnít barevný tón světla. V takovém případě doporučujeme svítidla vybavit taktéž bezdrátovým ovládáním a pak lze svítidla pohodlně ovládat pomocí mobilního telefonu, případně nastavit systém HCL - automatická změna teplota chromatičnosti na základě denní doby (např. ráno 2700K -teple bílá, poledne 6500K - studená bílá).

DSC_0005.jpgDSC_0004.jpg