Jsme český výrobce

Czech manufacturer

 

Svítidla vyrábíme v našem výrobním závodě Česká Lípa. S výrobou svítidel jsme začali v roce 1994 a stali jsme se největším výrobcem svítidel na českém trhu a jedním z nejvýznamnějších ve střední Evropě.

Za tyto roky jsme se naučili jak svítidla vyrábět a stále investujeme do nejnovějších výrobních technolgií. Jsme jednou z mála firem, která si osazuje vlastní LED moduly, díky tomu víme, že používáme ty nejmodernější LED čipy, které jsou dostupné.

A především, celková jakost svítidel je pod naším dohledem. Každé LED svítidlo je několikrát během výroby testováno a na konci výrobního procesu je svítidlo vystaveno kompletnímu testu na elektrotechnické veličiny důležité pro správnou a především dlouhodobou funkčnost. Pokud se přeci jen stane, že bude potřeba náhradní díl na svítidlo - není to problém. Jako výrobci, držíme veškeré komponenty svítidel skladem.

Prozkoumejte více o firmě MODUS

O společnosti

 

 


 

 

 

Nabízíme kvalitní produkty

 

LED moduly (s čipy OSRAM/SAMSUNG) naší výroby v kombinace s kvalitními drivery od evropských společností OSRAM/HELVAR/BAG/TRIDONIC/TCI/LAYRTON jsou základem kvalitního svítidla. Ovšem i další materiály používáme od kvalitních dodavatelů - plechy se České republiky, hliník na mřížku z Německa, plastové optické systémy ze Švédska - Naše svítidla mají ten nejlepší materiál z celého světa.
Ovšem jen kvalitní materiál nestačí. LED svítidla jsou několikrát během procesu výroby kontrolována. Optický systém (mřížka, plastová rozptylová část) je kontrolována hned po vyrobení polotovaru. LED moduly jsou testovány několikrát - hned po výrobě a celkově po montáži do svítidla. Veškerá svítidla která vyrobíme jsou testována a protokol z každého testování je uložen v naší databázi - vyrábíme svítidla s rodným listem.

 

 

Quality product

 

Prohlédněte si naši nabídku produktů

Produkty

 

 

 

Přijďte se podívát

 

Easy installation

 

 

Naši výrobu neskrýváme - pro projektanty a další zájemce z řad široké veřejnosti pořádeme exkurze do výroby. Exkurze do výroby probíhá vždy první úterý v měsíci v našem výrobním závodě Česká Lípa od 10:00. Na začátku školení proběhne stručné seznámení s naší společností, bezpečnostní instrukce a poté následuje exkurze.
V případě zájmu se prosím registrujte u Jana Kavky na emailové adrese kavkaj@modus.cz

 

 

 

Naše podpora je rychlá a osobní

 

Nevíte si rady s výběrem vhodného svítidla, potřebujete nejnovější LDT data či zpracovat výpočet osvětlení? Žádný problém kontaktujte naše oddělení technické podpory.

 

 

Support and service